PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów do Ameryki Dubaj z Pragi za 964zł! Albo z Emirates za 1158zł

Dubaj z Pragi za 964zł! Albo z Emirates za 1158zł

emirates a380 samolot

Linie Emirates dość intensywnie świętują swoją 5-letnią obecność w Czechach (Dużo wcześniej niż w Polsce). Różnego rodzaju promocje, zniżki, imprezy odbywają się tam od grudnia. Teraz przyszła pora na nie lada gratkę dla miłośników lotnictwa. Na linii Praga – Dubaj zostanie oddany ogromny Airbus A380 a w dwie strony można będzie polecieć w naprawdę niezłej cenie.

Mowa o lotach w lipcu. Do Pragi tanio dojedziemy z Cieszyna pociągiem, z Krakowa, Katowic autobusem albo z Wrocławia (polskibus.com)

Bilety w terminie na pierwszy tydzień lipca rezerwujemy np. na Tripsta.pl (zniżka 67 zł!)

dubajzpragi

A jak jeszcze taniej?

Jeśli natomiast nie interesuje Was ani wygoda, ani duży samolot, ani wcale nie podnieca Was fakt lotu Emirates bez przesiadki (4-5h) lecz wolicie zaoszczędzić jeszcze dodatkowe 200 zł to w podobnym okresie obowiązuje promocja linii Ukraine International za 964 zł z przesiadką w Kijowie.

praggaukrainedybaj

>> Szukaj i rezerwuj na tripsta.pl <<

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI