PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair HIT! Szansa na darmowe bilety od Wizzair

HIT! Szansa na darmowe bilety od Wizzair

codrugie

Węgierska niskokosztowa linia Wizzair z okazji 11 urodzin (ale ten czas leci) ogłosiła lekki rebranding wizualny, zwłaszcza w malowaniu samolotów oraz… świetną promocję na 19 maja. Co drugi bilet będzie… oferowany ZA DARMO!

Oczywiście chodzi o kwoty biletów, bo opłata manipulacyjna zostaje. Nie może być idealnie, prawda?. Ale i tak promocja jest HITOWA i pewnie rano serwery wizzair.com będą się grzać nieźle.

To oznacza np, że lecąc z ekipą w 6 osób, zapłacicie za bilety tylko… za trzy osoby (!!!)

To też oznacza, ze warto „uderzyć” w bilety np. do Lizbony, na Islandię, Teneryfę, do Tel Avivu czy Gruzji, bo one są zazwyczaj droższe, niż np. Dortmund czy Oslo. Więc tu można zyskać nawet kilkaset zł oszczędności!

W komunikacie prasowym linii czytamy:

Tylko 19 maja od godz. 00:00 do 24:00 czasu środkowoeuropejskiego w przypadku zakupu co najmniej dwóch (2) lub więcej miejsc, w tym samym czasie i w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary Ltd. (W6). Jedna rezerwacja może obejmować nie więcej niż sześciu (6) pasażerów.

Co drugi zakupiony bilet będzie bezpłatny, nie więcej niż trzy bezpłatne miejsca na jedną rezerwację. Terminy „gratis” oraz „bezpłatny” oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot – w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet.

* Opłata manipulacyjna będzie naliczana za każdy bezpłatny bilet. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Żadne inne dodatkowe usługi nie są objęte promocją i muszą zostać opłacone, nawet jeśli dotyczą bezpłatnego biletu. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Rezerwacje powyżej sześciu (6) pasażerów są wyłączone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona.

źródło: internauta 01ERES na forum.fly4free.pl

NAJNOWSZY WPIS: Zobacz niesamowitą galerię i mapę z Central Parku (Nowy Jork)

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI