PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe -60% taniej w LuxExpress! Kody zniżkowe od Fly4free

-60% taniej w LuxExpress! Kody zniżkowe od Fly4free

Jarmarki-LUX-Express-IKONA (1)

Po raz kolejny z dedykowanymi kodami promocyjnymi eksperymentuje serwis Fly4free.pl. Ty razem jest okazja dużo taniej pojechać autobusami LuxExpress i SimpleExpress dzięki wspólnemu kodowi „jarmarki4free”.

Dzięki temu bilet obniża się aż o 60% czyli za Pragę z Warszawy zapłacicie od 32 zł a do Berlina od 31 zł. Świetnie prezntuje się też np. Budapeszt z Krakowa. Po rabacie nawet za 25 zł.

luxpromocjajarmarki

Promocja dotyczy głównie kierunków na jarmarki bożonarodzeniowe, na które sezon otwiera się w drugiej połowie listopada (po 20-tym).

Przypominamy, że po rozbudowie siatki Lux Express (głównego konkurenta Polskiego Busa) linie zawiozą nas do: Berlina, Pragi, Budapesztu, Wilna/Kowna. Niestety nie ma do kompletu Wiednia, gdyż tam (jeszcze) estońskie linie nie kursują

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI