PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w KLM Nowe połączenia KLM z Polski. Sri Lanka i Floryda!

Nowe połączenia KLM z Polski. Sri Lanka i Floryda!

srilankaklm

Nowości! Długo męczyliśmy KLM, że nie ma połączenia na Sri Lankę a przecież historyczne i kulturowe uwarunkowania Cejlonu aż prosiły się, by połączenie lotnicze z Holandią istniało. I co? No i będzie. Oczywiście nie z naszego powodu, ale może 0,1% wpływu było? 🙂

Przez cały sezon zimowy 2016, KLM będzie obsługiwał połączenie Amsterdam-Kolombo dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki, a w drodze powrotnej we wtorki i soboty. Loty będą realizowane supernowoczesnym samolotem Boeing 787 Dreamliner, który mieści na pokładzie 30 foteli World Business Class, 48 miejsc Economy Comfort i 216 miejsc w Klasie Economy. Wyloty na trasie z Amsterdamu (KL873) zaplanowane są na godzinę 09:55, z lądowaniem w Kolombo o 00:10 następnego dnia. Natomiast powrót z Kolombo (KL874) odbywać się będzie o godzinie 02:10 (lądowanie w Amsterdamie o 08:35). Pierwszy przelot do Kolombo zaplanowano w poniedziałek 31 października br., co oznacza powrót linii KLM do stolicy Sri Lanki po blisko 20 latach.

Ceny co prawda przekraczają na razie 2500 zł, ale cały lot trwa 13 godzin. A bliżej jesieni myślimy, że możemy spodziewać się promocji bliżej 2000 zł.

sriklm

Drugim połączeniem, które pojawi się w ofercie naszego partnera będzie Miami na Florydzie. To bardzo ciekawa opcja. Dlaczego. Otóż pozwala nam nie tylko polecieć na karaibską część USA ale też złożyć bardzo ciekawą podróż multicity po USA, w czym KLM się specjalizuje. Np. w tej samej albo podobnej cenie polecieć do Nowego Jorku i wrócić z Miami albo na odwrót. Dzięki łagodniejszym przepisom granicznym można też pokusić się o od dawna przez wielu wymarzony lotmulticity z Miamii Hawaną na Kubie, do której natomiast KLM zamierza latać jeszcze częściej.

Przez cały sezon zimowy 2016 KLM będzie oferował ze swojego lotniska bazowego Schiphol loty do Miami trzy razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i niedziele, z powrotami w tych samych dniach). Wylot z Amsterdamu (KL627) zaplanowany jest na godzinę 15:25, z przylotem do Miami o godzinie 19:40. Natomiast samolot powrotny KL628 będzie startował z Miami o godzinie 21:35 i lądował w Amsterdamie o 12:25 następnego dnia. Pierwszy lot na trasie Amsterdam-Miami zaplanowany jest w niedzielę 30 października br. Nowe połączenie będzie obsługiwał samolot rejsowy Airbus A330-200, z 30 miejscami w World Business Class i 213 w Klasie Economy.

Ponadto nowe połączenia, które uruchomił sojusz Air France/KLM to Astana w Kazachstanie, Salt Lake City oraz Kuala Lumpur (dużo częściej). Pamiętajmy, że od niedawna KLM lata również z Krakowa. Mamy więc dwa miasta wylotu w Polsce do ponad 120 miejsc na świecie.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI