PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów do Azji Super ceny na lot do Nowej Zelandii z Polski za 2855 zł!

Super ceny na lot do Nowej Zelandii z Polski za 2855 zł!

nowa zelandia widok

Świetna oferta dla tych którzy zawsze chcieli zobaczyć gdzie nagrywano znanego na cały świat „Hobbita” i „Władcę Pierścieni”, lub po prostu chcieliby odpocząć i pozwiedzać. Lot z Warszawy do Auckland tam i z powrotem z jedną przesiadką w Pekinie (czas przesiadki z Pekinu do Auckland wynosi 20 h i 35 min, natomiast z Pekinu do Warszawy to 23 h i 20 min) za pośrednictwem linii lotniczych Air China.

W cenie biletu oczywiście jest wliczony bagaż rejestrowany nie przekraczający 23 kg. Rezerwacji dokonujemy przez pośrednika w sprzedaży biletów lotniczych tripsta.pl. Najlepsza znaleziona przez nas oferta na lot jest w dniach od 28.10.2016 do 09.11.2016. Nie musimy się również bać o wizę ponieważ Polska jest krajem, w którym obowiązuje bezwizowy ruch do Nowej Zelandii na pobyt do 3 miesięcy, natomiast obywatele Polscy udający się na teren Chińskiej Republiki Ludowej na pobyt nie przekraczający 72 h są zniesieni z obowiązku wizowego.

Co zobaczyć w Pekinie w 3 dni?

warszawa-auckland

Przy okazji – zobaczcie ten film. Jest niesamowity i mocno nas inspiruje przy Tworzeniu naszych tripklipów:

Lost in New Zealand from BenSteensels on Vimeo.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI