PROMOCJE Lecimy szukać słońca w Stambule za 335 zł!

Lecimy szukać słońca w Stambule za 335 zł!

stambuł turcja nowy meczetJeśli marzyliście kiedyś o spędzeniu kilku dni w położonym nad cieśniną Bosfor największym i najludniejszym mieście Turcji które jest jego głównym centrum kulturowym i handlowym. To ta promocja jest idealnie dla was. Lot z przesiadką (więcej i formacji poniżej) do Stambułu za 335 zł.

Linią lotniczą która obsługuje tę trasę jest Aegean Airlines, więc aby dostać się do Stambułu wpierw musimy zaliczyć przesiadkę w Atenach której czas wynosi: 4 h i 50 min w jedną stronę oraz 9 h i 40 min z powrotem. W cenę biletu nie mamy wliczonego bagażu rejestrowanego więc lecieć musimy z bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 56 x 45 x 25 cm. Bilety zarezerwujemy na stronie pośrednika w sprzedaży biletów serwisie tickets.pl. Najlepszym znalezionym przez nas terminem jest od 16 stycznia 2017 do 22 stycznia 2017.

warszawa-stambul

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI