Uncategorized Kolombo na Sri Lance z Pragi za jedyne 1568 zł!

Kolombo na Sri Lance z Pragi za jedyne 1568 zł!

sri lanka cejlon
Super cena na lot do Kolombo położonego w Azji Wschodniej podczas zimowego okresu w Polsce. Do Kolombo dostaniemy się z Pragi korzystając z usług linii lotniczych Flydubai. W czasie podróży odbędą się dwie przesiadki w Dubaju i na Malediwach. Cena w przeliczeniu to ok. 1509 (w zależności od przelicznika walut w banku).

Możemy ze sobą oczywiście zabrać bagaż rejestrowany nieprzekraczający masy 20 kg oraz bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 56x45x25 cm. Rezerwacji możemy dokonać na głównej stronie linii lotniczych Flydubai, ale możemy także zarezerwować bilety u pośredników (cena będzie wtedy nieco wyższa). Najlepszy znaleziony przez nas termin to od 24.01.2017 do 31.01.2017 r. Zakupu biletów najlepiej jest dokonać w walucie CZK (korona czeska) można również kupić w EUR lecz wyjdzie drożej.

colombo

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI