PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w KLM OKAZJA od KLM. Loty z Polski do Południowych Chin za 1544 zł.

OKAZJA od KLM. Loty z Polski do Południowych Chin za 1544 zł.

Szanghaj przewodnik co warto zobaczyc

Bardzo fajne ceny na loty z Polski do Azji. Znalezione zupełnie przypadkiem u naszego partnera KLM. Znów jedna z najniższych cen na loty z Polski do Chin w tym roku. Rzutem na taśmę?

Jak wiemy na połączeniach do Chin walczyły ostatnio mocno cenowo LOT i China Airlines. A tymczasem ostatniego słowa nie powiedziały linie KLM/Airfrance. Do Shenzhen w południowej części kraju (miasto graniczy z Hong Kongiem) dolecimy za świetne 1544 zł. Choć z przesiadkami w Amsterdamie lub Paryżu. Bilety w tej cenie bagaż rejestrowany w cenie) dostępne na styczeń, luty, marzec, kwiecień.

klmdochin

Gdzie jeszcze można polecieć w bardzo dobrej cenie? Ponieważ KLM i AirFrance kooperują z liniami China Souther Airlines ceny prezentują się tak:

Warszawa – Changsha (prowincja Hunan) za 1716 zł

Warszawa – Szanghaj Pudong za 1872 zł

Warszawa – Zhenghzhou za 1723 zł

Warszawa – Dalian (Blisko Korei Płn.) za 1711 zł

Warszawa – Pekin za 1729 zł

Warszawa – Harbin (Mandżuria) za 1711 zł

Warszawa – Sanya (tropikalny Hainan) za 1832 zł

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI