PROMOCJE Promocja linii lotniczych Emirates, Wietnam z Warszawy za 1839 zł ze stopem w Dubaju za 2133 zł

Promocja linii lotniczych Emirates, Wietnam z Warszawy za 1839 zł ze stopem w Dubaju za 2133 zł

wietnam-krajobraz
Kolejna super promocja linii lotniczych arabskiego przewoźnika Emirates. W podróż do Wietnamu z przesiadką w Dubaju zapłacimy jedynie 1846 zł. Natomiast jeśli chcielibyśmy ubogacić naszą podróż o zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich przez kilka dni to za naszą podróż zapłacimy 2145 zł. Jednak rezerwacji musimy dokonać w dniach 5 – 8 grudnia, na wyloty od 31 grudnia 2016 do 15 października 2017 r.

Linią realizującą połączenie jest tytułowy Emirates który na pokład swoich samolotów pozwala wziąć ze sobą bagaż rejestrowany o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg oraz bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 38 cm x 20 cm i masie łącznej nie przekraczającej 7 kg. Musimy również pamiętać że aby wjechać na terytorium ZEA nie podlegamy obowiązku wizowemu do 30 dni, natomiast jeśli chcemy wjechać na terytorium Wietnamu musimy ubiegać się do najbliższego konsulatu Wietnamu w celu uzyskania wizy której cena wynosi 72 zł. Poniżej proponujemy wybrane przez nas terminy.

Dokonaj rezerwacji biletów do Wietnamu

Wietnam

Dokonaj rezerwacji biletów do Wietnamu ze stopem w Dubaju

wietnam-z-dubajem

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI