PROMOCJE Lipcowy wypad do Tadżykistanu z Wiednia za jedyne 1131 zł!

Lipcowy wypad do Tadżykistanu z Wiednia za jedyne 1131 zł!

tadzykistan
Super cena na niespotykany jeszcze u nas kierunek, a mianowicie Tadżykistan z Wiednia za jedyne 1311 zł.Terminów jest wiele bo na cały Lipiec oraz Sierpień więc jest w czym wybierać. Więc jeśli nie macie planów jak spędzić wakacje w 2017 r. to ta promocja jest właśnie dla was.

W podróż do Tadżykistanu z Wiednia zabierze nas rosyjska linia lotnicza S7 Airlines która na pokład swoich samolotów pozwala wziąć ze sobą bagaż podręczny o wadze 10 kg oraz wymiarach nie przekraczających 55х40х20 cm (aby wziąć ze sobą bagaż rejestrowany należy go dokupić osobno).

Należy również pamiętać, że obywatele Polski podróżujący do Tadżykistanu objęci są obowiązkiem wizowym. Wizę można uzyskać w Ambasadzie Tadżykistanu w Berlinie lub Moskwie, podając cel wyjazdu. Można ją także otrzymać w ambasadach Tadżykistanu w krajach ościennych lub przez internet. O wizę można aplikować na tej stronie.

Terminów na lot jest bardzo dużo my podamy tylko przykład oraz podlinkujemy stronę gdzie możecie znaleźć więcej terminów lotów.

Dokonaj rezerwacji bieletów

tadzykistan

Tutaje znajdziesz więcej terminów.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI