PROMOCJE Wybierz się w podróż do Chicago z Berlina za jedyne 1329 zł.

Wybierz się w podróż do Chicago z Berlina za jedyne 1329 zł.

Bardzo fajna cena, aby wybrać się do jednego z największych państw Stanów Zjednoczonych – Chicago gdzie możemy zobaczyć rzeźbę Cloud Gate lub wdrapać się na samą górę największego budynku w Ameryce Północnej, aby z góry przyjrzeć się całemu miastu. Przelot z Berlina do Chicago na pokładach linii KLM Royal Dutch Airlines za jedyne 1329 zł.

Liniami lotniczymi realizującymi to połączenie jest oczywiście wyżej wspomniany  KLM Royal Dutch Airlines na którego pokład możemy wziąć ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm, jedną sztukę akcesorium np. torebka, aktówka lub laptop o wymiarach 40 x 30 x 15 cm oraz bagaż rejestrowany o masie 23 kg. Wybrany przez nas termin jest od 30.01 – 10.02.2017 r. lecz jeśli wejdziecie w link to będziecie mogli wybrać jeszcze kilkanaście dostępnych terminów.

Dokonaj rezerwacji biletów lotniczych

berlin-chicago

Dokonaj rezerwacji hotelu

hotel

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI