PROMOCJE Promocja linii China Southern Airlines na lot do Azji. Sześć kierunków w naprawdę niskich cenach już od 1440 zł!

Promocja linii China Southern Airlines na lot do Azji. Sześć kierunków w naprawdę niskich cenach już od 1440 zł!


Super promocja linii China Southern Airlines, aby dostać się w niskich cenach do krajów wschodniej Azji. Kraje jakie obejmuje promocja to m.in. : Birma, Kambodża, Wietnam, Filipiny, Tajwan oraz Chiny. Wszystkie loty odbywają się zza naszej południowej granicy, a dokładniej z Pragi, lecz nie jest to problem gdyż z większości miast można spokojnie dostać drogą lądową jak i lotniczą.

Lecz najpierw należy wspomnieć, że tytułowa linia China Southern Airlines pozwala nam zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze 5 kg oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 23 kg. W podróży do Tajwanu z Pragi początkowo zabierze nas linia lotnicza KLM, która ma podpisaną umowę code – share wraz z China Southern. Natomiast w podróży powrotnej z Wietnamu polecimy wraz z linią Air France.

Ważne: Warto przed wyjazdem zapoznać się z obowiązkami wizowymi jakie obowiązują obywateli Rzeczypospolitej Polskiej na stronie: Polak za Granicą

Dokonaj rezerwacji biletów do Manili

Dokonaj rezerwacji biletów do Phu Quoc

Dokonaj rezerwacji biletów do Rangun

Dokonaj rezerwacji biletów do Haikou

Dokonaj rezerwacji biletów do Tajwanu

Dokonaj rezerwacji biletów do Phnom Penh

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w miastach docelowych

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Manili

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Phu Quoc

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Rangun

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Haikou

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Tajpeju

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Phnom Penh

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI