PROMOCJE Super tanie loty na tydzień do Australii z Warszawy! Loty do Perth już od 2620 zł.

Super tanie loty na tydzień do Australii z Warszawy! Loty do Perth już od 2620 zł.


Bardzo tanie bilety do australijskiej miejscowości Perth z Warszawy, a powrotem do Berlina. Rzadko zdarzają się tak dobre ceny i to jeszcze u jednego z najlepszych przewoźników na świecie – Qatar Airways, więc nie warto się zastanawiać tylko rezerwować bilety póki są jeszcze dostępne.

Tak jak wspomniałem powyżej linią lotniczą realizującą te połączenie do Perth jest katarski przewoźnik Qatar Airways, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 50 x 37 x 25 cm i wadze 7 kg oraz bagaż rejestrowany o wadze maksymalnej 30 kg i rozmiarze 158 cm.

Ważne: Wszystkie informacje wizowe odnośnie Kataru jak i Australii znajdują się na stronie Polak za Granicą polskiego MSZ (Pamiętajcie, że jeśli macie zamiar całą swoją przesiadkę przesiedzieć na lotnisku to nie musicie wykupywać wizy do Kataru), należy pamiętać również, że powrót macie na lotnisko Berlin Tegel.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Perth

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI