Uncategorized Do Stanów Zjednoczonych poniżej 1500 zł i to nie z Warszawy. Tanie lot do LaGuardii z Krakowa za 1451 zł.

Do Stanów Zjednoczonych poniżej 1500 zł i to nie z Warszawy. Tanie lot do LaGuardii z Krakowa za 1451 zł.


Stany Zjednoczone z Polski poniżej 1500 zł ? Oczywiście, że tak i do tego z Krakowa. Jeśli zawsze chcieliście zobaczyć najruchliwszą dzielnicą USA jaką jest Manhattan to właśnie nadarza się okazja, żeby to zrobić. Loty z Krakowa do LaGuardii już za 1451 zł.

Liniami lotniczymi, które zabiorą nas w podróż jest kanadyjski Air Canada, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą 1 sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 23 x 40 x 55 cm i wadze 10 kg oraz 1 sztukę bagażu rejestrowanego o wadze nie przekraczającej 23 kg. Drugą linią będzie niemiecka Lufthansa, która zabierze nas w podróż tylko na trasie Kraków – Frankfurt – Kraków, pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego oraz 1 sztukę bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 23 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Nowym Jorku

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI