Blog Ciekawostki Czego to ludzie nie wymyślą? 13 najciekawszych gadżetów turystycznych. Będziesz w szoku :)

Czego to ludzie nie wymyślą? 13 najciekawszych gadżetów turystycznych. Będziesz w szoku :)

 

[section_title title=Najciekawsze gadżety turystyczne]

Gadżety przestają być tylko „gadżetami”. Powoli stają się po prostu ciekawymi produktami, które można kupić i które – uwaga! – są użyteczne, a nie tylko się „prezentują”. Zebraliśmy dla Was kilka takich ciekawostek. Niektóre są nawet do nabycia w polskim internecie. 

Na przykład:

1. PARASOL – STACJA NADAWCZA 

Wypuszczony przez Vodafone, naładuje twój telefon, bo ma panele słoneczne, zwiększy sygnał sieci komórkowej za pomocą wbudowanej anteny, posłuży jako latarka a nawet.. ochroni przed deszczem.

parasol stacja nadawcza

2. CZAPECZKA Z KLIMATYZATOREM

Idealna na tropiki i bardzo gorące podróże. Ochłodzi, ocuci a jednocześnie ochroni przed promieniami. Byle tylko nie zaciągała smrodliwych zapaszków równie intensywnie…
czapka z chłodzeniem

3. LORNETKA, KTÓRA NAGRYWA TO CO OGLĄDASZ

Oczywiście w HD i oczywiście na karcie SD. Jest również opcja, że nagrywa obraz od razu kalibrując go w 3D. Twój wzrok jest operatorem tej kamery!

lornetki ktore nagrywają

1/6 ZOBACZ NASTĘPNE →

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI