PROMOCJE Tanie loty do Singapuru z Katowic już za 1811 zł w dwie strony.

Tanie loty do Singapuru z Katowic już za 1811 zł w dwie strony.


Skorzystajcie z tanich biletów i wybierzcie się na tydzień do Singapuru z Katowic (tylko z jedną przesiadką !) już za 1811 zł w dwie strony. Podczas podróży będziecie mogli zobaczyć Gardens by the Bay czyli Podniebne ogrody, przeżycie, którego na pewno nie zapomnicie do końca życia.

W podróż wybierzecie się z Polskimi Liniami Lotniczymi LOTna pokład których możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze 8 kg, jedną sztukę przedmiotu osobistego (np. torba na laptopa) o wymiarach 40 x 35 x 12 cm oraz bagaż rejestrowany o wadze maksymalnej 23 kg.

 

Dokonaj rezerwacji biletów lotniczych

 

Jeśli już zarezerwowaliście przeloty warto również rozejrzeć się za opcjami zakwaterowania, możecie to zrobić na stronie Booking, link poniżej:

Zarezerwuj tutaj zakwaterowanie

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI