PROMOCJE To jeszcze nie koniec wakacji! Wielka wyprzedaż lotów w KLM i AirFrance na 130 kierunkach

To jeszcze nie koniec wakacji! Wielka wyprzedaż lotów w KLM i AirFrance na 130 kierunkach

Pod koniec wakacji tradycyjnie ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France oraz w KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji lotów w tym roku. W tym roku będzie ona wcześniej. Właściwie już! Obie linie obniżyły ceny na prawie wszystkich trasach w swojej siatce połączeń. Taniej odwiedzimy dziesiątki miast na 5 kontynentach, a oferty dotyczą podróży z wylotem z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia.

Dzięki nowo otwartym połączeniom swoją wyprawę na pokładach linii AirFrance/KLM możecie rozpocząć z wyżej wymienionych miast tylko z jedną przesiadką w Amsterdamie bądź Paryżu co znacznie podnosi komfort podróży.

Bilety można rezerwować na stronach przewoźników już od dziś, do 5 września b.r., na loty w bardzo długim okresie czasu – od teraz, aż do czerwca 2020 roku.

Dwa połączenia, które warto według nas wyróżnić to loty do Buenos Aires w Argentynie (gdzie możemy się dostać już od 2096 zł) oraz Rio de Janeiro w Brazylii (gdzie możecie dostać się już od 2007 zł). Nie jest żadną tajemnicą, że

 

Promocyjnych ofert przelotów należy szukać na stronach airfrance.pl oraz klm.pl w dedykowanych sekcjach pod hasłem „KLM Dream Deals” iAir France Oh La La Dreams”!

Rozkład niskich cen sięga dość daleko dlatego jest to też idealny moment kiedy możecie w atrakcyjnej cenie zarezerwować sobie podróż na Nowy Rok czy długi weekend majowy.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI