PROMOCJE Kolejna odsłona Dream Deals oraz Oh lala. W promocji ponad 130 kierunków od KLM i Air France.

Kolejna odsłona Dream Deals oraz Oh lala. W promocji ponad 130 kierunków od KLM i Air France.


Dokładnie pięć dni temu rozpoczęła się noworoczna promocja linii KLM oraz Air France, taniej polecimy do ponad 130 miast na 5 kontynentach, a loty do wielu popularnych miejsc są jeszcze tańsze niż rok temu. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, nasze podróże możemy wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia, skąd Air France uruchomił loty w maju poprzedniego roku.

W tym roku promocja potrwa do 29 stycznia, natomiast przeloty możecie rezerwować w terminach do 30 czerwca obecnego roku, więc okazji na tanią podróż jest naprawdę dużo.

W podróż udamy się oczywiście wyżej wymienionymi liniami lotniczymi KLM/Air France które na pokład swoich maszyn pozwalają wziąć ze sobą 1 sztukę bagażu rejestrowanego oraz kabinowego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm i masie 12 kg w najtańszej taryfie, należy jednak zwrócić uwagę że na niektórych trasach bagaż rejestrowany może być dodatkowo płatny. W cenie przelotów znajduje się również trzydaniowy posiłek serwowany na pokładzie.

Poniżej będziecie mogli zobaczyć wybrane trasy, jedne z najciekawszych pod względem ceny, w linkach na samym dole natomiast będziecie mogli znaleźć resztę promocji. Zapraszam do przeglądu:

 

Warszawa – Los Angeles

 

Warszawa – Hong Kong

 

Gdańsk – Saint Martin

 

Gdańsk – Nowy Jork

 

Kraków – Kanton

 

Kraków – Delhi

 

Wrocław – Toronto

 

Wrocław – Johannesburg

 

Resztę destynacji w promocji możecie znaleźć pod tym linkiem na specjalnej stronie od KLM. Natomiast ceny i kierunki w promocji Air France znajdziecie pod tym linkiem.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI