Blog Branża turystyczna Biuro podróży Sky ClUb przejmuje organizację wycieczek od Triady. Skąd te zmiany?

Biuro podróży Sky ClUb przejmuje organizację wycieczek od Triady. Skąd te zmiany?

sky club logo triadaBiuro podróży Sky Club nowym mocnym graczem na rynku? Triada informuje swoich klientów, iż począwszy od 7 września 2011 r. organizacja wszystkich imprez turystycznych marek Triada i Sky Club, a także kwestie związane z dystrybucją materiałów informacyjnych powierzona została jednemu biuru podróży – Sky Club Sp. z o.o.

–  Jest to wyłącznie wewnętrzna zmiana organizacyjna, która w żaden sposób nie przekłada się na Państwa – Klientów marek Triada i Sky Club. Pragniemy również zapewnić, że usługi tych marek będzie nadal charakteryzować ich niezawodna jakość – zapewniają przedstawiciele biura prasowego Triady.

Zaistniała sytuacja niesie za sobą konieczność zmiany administratora klienckich danych osobowych, które to obecnie będą w posiadaniu biura Sky Club Sp. z.o.o. Dlatego też biuro zwraca się do swoich klientów z prośbą o wyrażenie zgody na zmianę administratora danych osobowych, które wykorzystywane będą wyłącznie w celach marketingowych.

Każdy klient, który zgodzi się na zmianę administratora otrzyma premię w wysokości 50 zł do wykorzystania na wczasy z marką Triada lub Sky Club do końca 2012 roku.

CO ONI KOMBINUJĄ? MYŚLICIE, ŻE KLIENTOM WYJDZIE TO NA DOBRE?

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI