PROMOCJE Promocje biur podróży Gorąco: Phuket za 1600 a Afryka za 2000 zł w 2 strony. Floryda z hotelem za 2155 zł!

Gorąco: Phuket za 1600 a Afryka za 2000 zł w 2 strony. Floryda z hotelem za 2155 zł!

floryda disneyland
fot. Christian Lambert / flickr.com / CC

Witajcie wędrowne motyle! Zaczyna wiać i lać. Czas pomyśleć o wygrzaniu czterech liter w jakimś gorącym miejscu Azji lub wypad z dziećmi do świata Walta Disneya i aligatorów za ocean.

>>BĄDŹ Z NAMI NA FB. Nie przegap promocji i pomysłów na wakacje!

Są nowe promocje typu LAST (które zaraz mogą jednak minąć) Oferta upolowana przez Wakacyjnych Piratów i wyróżniona przez nas to Floryda z trzygwiazdkowym hotelem i darmową wypożyczalnią samochodów za 2 155 zł w biurze podróży Thomson i wylotem z Manchesteru lub Londynu Gatwick lub East Midlands. Hotel położony jest w centralnej części Florydy, niedaleko jest do drugiego amerykańskiego Disneylandu (WALT DISNEY WORLD RESORT).

Musicie sami dostać się do Anglii, jednak za lot w dwie strony z niezłym hotelem (zobacz opinie) i samochodem to wielka okazja. I na dodatek zaledwie 3 km od wejścia do słynnego parku rozrywki.

Druga promocja, którą sami wyhaczyliśmy to lotnicze LAST-y w biurze Jetairfly.com (Ta sama grupa kapitałowa co thomson i TUI). Za loty z Brukseli np do Zanzibaru czy Mombassy w Afryce) za mniej niż 2000zł w dwie strony! (Jeśli jesteście gotowy lecieć jutro albo za dwa dni ceny nawet za mniej niż 1700zł w dwie strony!). Loty z Brukseli na Phuket w Tajlandii nawet od 1600zł za dwa tygodnie w dwie strony.

>>SPRAWDŹ: Najlepsze i najtańsze noclegi na Phuket. TERAZ NAWET o 80% taniej

Dodatkowe promocje są jeszcze z lotniska Charleroi – są bliższe, ale równie ciekawe. Algieria za 200 Euro w dwie strony też robi wrażenie 🙂 Do tego dużo kierunków do Maroko, Tunezji czy na Kanary.


Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 1oo tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI