PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Megapromocja SAS! Wiosenne loty do USA, Chin i Japonii od 829zł

Megapromocja SAS! Wiosenne loty do USA, Chin i Japonii od 829zł

Sobota bez megapromocji to sobota stracona. Tydzien temu loty z Iberią za około 1000 zł do Emryki Łacińskiej a dziś świetne ceny lotów ze Skandynawii do Ameryki Północnej oraz na Daleki Wschód.

saspromocjaMAPA

W najniższych cenach polecimy z lotniska Sztokholm-Arlanda (dolot liniami Norwegian z Polski lub tanimi liniami do Skavsta i następnie transport przez Sztokholm) jeden z czytelników forum fly4free stwierdził jednak, że można wylatywać z innych skandynawskich portów lotniczych: Oslo-Torp, Oslo-Gardemoen, Kopenhaga. Tam dolecimy z kolei np. liniami Wizzair do Sandefjord Torop lub do Malmo (szybki autobus do Kopenhagi)

sas stronaCo ciekawe (choć ceny wskazują inaczej) nie jest to podobno error-fare lecz normalna promocja. Dowodem na to może być oficjalna reklama graficzna na szwedzkiej odsłonie strony FlySAS.

Oczywiście czas jest dość bliski a do USA potrzebne wizy. Kto ma – cieszy się podwójnie. Kto nie ma – składa wniosek i umawia się na rozmowę. Ostatnio nawet terminy możliwe w kilka/kilkanaście dni od telefonu.

Kalendarze dostępnych lotów przygotował tradycyjnie pośrednik – flipo.pl. Jak ktoś ma dosyć flipa to może spróbować innego pomarańczowego pośrednika – tripsta.pl – tam też są. Większość dostępna wiosną (czyli marzec, kwiecień, początek maja)

TABELA LOTÓW I POŁĄCZEŃ:

Kopenhaga – Szanghaj > Zobacz terminy < 1101 zł
Kopenhaga – Nowy Jork > Zobacz terminy < 1117 zł
Kopenhaga – San Francisco > Zobacz terminy < 1126 zł
Sztokholm – Waszyngton > Zobacz terminy < 818 zł
Sztokholm – San Francisco > Zobacz terminy < 829 zł
Sztokholm – Pekin > Zobacz terminy < 942 zł
Sztokholm – Szanghaj > Zobacz terminy < 942 zł
Sztokholm – Tokio > Zobacz terminy < 977 zł
Oslo – Pekin > Zobacz terminy < 976 zł
Oslo – Tokio > Zobacz terminy < 981 zł
Oslo – Nowy Jork > Zobacz terminy < 983 zł
Sandefjord – Pekin > Terminy niebawem < 976 zł
Sandefjord – Waszyngton > Terminy niebawem < 983 zł
Sandefjord – Nowy Jork > Terminy niebawem < 987 zł

Przykładowa rezerwacja za pomocą FLIPO.PL

sasoslo

TANIE NOCLEGI: Akurat trwa promocja w serwisie TravelPony a tam można zyskać nawet 45 dolarów zniżki. (Dużo hoteli w USA!)

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI