PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair A może tanio latać Wizzairem z Czech? Np. zimowa promocja: Neapol 87zł, Bari 26zł!

A może tanio latać Wizzairem z Czech? Np. zimowa promocja: Neapol 87zł, Bari 26zł!


Gdy popularne blogi o tanim lataniu skupiają się na lotach z Polski i ewentualnie z Berlina (ostatnio Fly4free zauważył możliwość taniego latania do Turcji z Lwowa) my przyjrzeliśmy się południu…

Bracia Czesi zaczynają w końcu być ciekawym miejscem do taniego latania. Szkoda, że lotnisko w Ostrawie wciąż obsługuje głównie czartery, lotnisko w Pardubicach (godzinkę drogi od naszej granicy) dopiero się rozbudowuje choć już władze zapowiadają, że będzie obsługiwać tanie linie a Brno ma ubogi pakiet połączeń.

Generalnie jak spojrzycie na mapę np. Ryanaira to właśnie Czechy i południowe Niemcy są białą plamą w Europie w siatce połączeń

A jednak… Wizzair lata na świetnych trasach np. z Pragi do Neapolu i Bari. To naprawdę wielka szansa, by zrobić fajny wypad do południowych Włoch. Do Rzymu również niedaleko, więc spektrum możliwości spore. Tanio z Pragi możemy też polecieć oczywiście do Mediolanu oraz na lotnisko Benatky czyli po czesku Wenecji (hahaha co się śmiejecie…).

Kilka znalezionych okazji: Z Pragi do Bari za 26 zł w dwie strony w styczniu, do Neapolu 87 zł na tydzień również w styczniu, do Rzymu 42 zł w styczniu albo np. z Brna do Eindhoven za 42 zł w dwie strony za kilka dni w grudniu (Uwaga! Ceny z bagażem podręcznym, płatność kartą kredytową Wizzair oraz członkostwo w klubie Xclusive Club). Kliknij!

Do Pragi tanio można dojechać Polskimbusem.com (nawet za złotówkę) z Wrocławia lub samochodem i zostawić go w mieście. Obecnie autostrady (dalnice) lub trasy szybkiego ruchu z Pragi sięgają już prawie polskich przejść granicznych.

Wydaje nam się, że tego typu propozycja szczególnie interesująca może być dla mieszkańców Dolnego i Górnego Śląska, Wielkopolski, w sumie nawet Krakowa. Pisaliśmy o tanim dojeździe samochodem do Pragi a Marcin z bloga silesiair.com.pl napisał w komentarzu też jak można tanio dojechać do Pragi pociągiem.

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI