Blog Lotnictwo nowe loty w europie Nowe loty z Polski! Germanwings wraca na Pyrzowice a Norwegian poleci z Krakowa do Trondheim

Nowe loty z Polski! Germanwings wraca na Pyrzowice a Norwegian poleci z Krakowa do Trondheim

Germanwings samolotW 2013 roku loty do Dusseldorfu obsługiwać będzie linia Germanwings, a nie tak jak do tej pory Lufthansa. Loty będą odbywać się z Pyrzowic, jest to więc powrót jednej z największych niskokosztowych linii europejskich na katowickie lotnisko po trzyletniej przerwie.

Germanwings to niemieckie tanie linie, które należą do grupy Lufthansa. Powstały w 1997 roku, a ich głównymi portami lotniczymi są lotniska w  Kolonii i Stuttgarcie, Berlinie, Hamburgu oraz Dortmundzie. Siedziba zarządu znajduje się w Kolonii (Konrad-Adenauer-Flughafen).

Natomiast niskokosztowa linia lotnicza Norwegian ogłosiła , że począwszy od 2 kwietnia 2013 roku obsługiwać będzie  nowe bezpośrednie połączenia lotnicze z Krakowa Balic do Trondheim.

Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu (wtorki – wylot z Balic o 12:50, na lotnisku Trondheim ma być o 15:15 i soboty – wylot z Balic o 17:50, na lotnisku Trondheim ma lądować planowo o 20:15).

Z Krakowa można również bezpośrednio polecieć tymi liniami do Oslo, Stavanger, Bergen i Sztokholmu.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI