Blog Lotnictwo nowe loty w europie Nowe trasy Eurolotu. Aż siedem połączeń z Polski do Chorwacji

Nowe trasy Eurolotu. Aż siedem połączeń z Polski do Chorwacji

nowy samolot eurolot

Nareszcie dobra wiadomość, po ostatnich – zupełnie odwrotnych, bo dotyczących lotniczych cięć ze strony przewoźnika (między innymi zlikwidowano połączenia lotnicze z Krakowa i Wrocławia do Lwowa).

Tym razem Eurolot pochwalił się nowymi połączeniami lotniczymi. Wszystkie siedem dopiero co ogłoszonych tras, będzie odbywać się do Chorwacji. I tak z Warszawawy, już od końca kwietnia 2013 będziemy mogli polecieć do Dubrownika, Rijeki, Splitu i Zadaru, z Poznania do Zadaru (obecnie jest połączenie do Dubrovnika), z Gdańska do Splitu, a z Krakowa do Dubrownika.

UWAGA! Bilety będzie można rezerwować już od 30 listopada 2012 roku

Eurolot to operator świadczący usługi przewozowe między największymi polskimi portami lotniczymi, który obsługuje jednak niektóre porty zagraniczne. Pełni on funkcje dowozowe do połączeń zagranicznych PLL LOT.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI