Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Tanimi liniami do Chorwacji? Da się i to już tego lata z OLT Express

Tanimi liniami do Chorwacji? Da się i to już tego lata z OLT Express

makarska chorwacja
Wybrzeże Makarskiej

4 maja OLT Express uruchomił sprzedaż biletów dla Pasażerów indywidualnych na połączenia czarterowe z Poznania do Chorwacji. Sprzedaż indywidualna obejmuje od 30 do 50 miejsc w samolocie na wybranych rejsach. Cena za przelot dostępna jest od 99 zł. Czy to wynagrodzi poznaniakom pewne straty i korekty na dotychczasowych połączeniach? Eurolot skasował połączenia Poznań – Kraków, OLT mocno odchudził.

Oferta dla Pasażerów indywidualnych dotyczy połączeń z Poznania do Zadaru realizowanych w soboty o godzinie 6:30, w okresie od 12 maja do 6 października.

Na rejsy powrotne z Zadaru do Poznania dostępne są bilety na połączenia odbywające się w okresie od 13 maja do 10 czerwca w niedziele o godzinie 17:55, a od 23 czerwca do 18 sierpnia w soboty o godzinie 21:05. Oferta dotyczy też rejsów powrotnych realizowanych: 25 sierpnia w sobotę o 18:35, a w okresie od 2 września do 10 października w niedziele o 17:55.
Połączenia na tej trasie obsługiwane są przez samolot Airbus A320, przystosowany do przewozu 180 Pasażerów. Do Zadaru loty zapowiada również Eurolot. Wyloty z Warszawy zaplanowano na 8:45, a przylot do Zadaru na godzinę 11:00. Natomiast powrót z Zadaru na 11:40, a w Warszawie samolot wyląduje o godzinie 13:55.  Eurolot też kursuje raz w tygodniu.

Ponadto OLT Express w sezonie Zima 2012/2013 oferuje 54 regularne połączenia zagraniczne operowane z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Rzeszowa i Łodzi do 27 zagranicznych portów: Paryża (ORY), Marsylii (MRS), Lyonu (LYS), Rzymu (FCO), Mediolanu (BGY), Wenecji (VCE), Werony (VRN), Barcelony (BCN), Londynu (LGW), Edynburga (EDI), Liverpoolu (LPL), Bristolu (BRS), Newcastle (NCL), Cork (ORK), Oslo (OSL), Goteborgu (GOT), Amsterdamu (AMS), Hamburga (HAM), Dortmundu (DTM), Memmingen (FMM), Frankfurtu-Hahn (HHN), Kolonii/Bonn (CGN), Brukseli (BRU), Stuttgartu (STR), Saarbrucken (SCN), Munster/Osnabruck (FMO) i Reykjaviku (KEF). Regularne połączenia będą realizowane od 29 października.

KONIECZNIE ZOBACZ: TOP 10 – NAJPIĘKNIEJSZE MIASTECZKA CHORWACJI NA WAKACJE

Enhanced by Zemanta
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI