Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Ryanair Błąd? Celowe działanie? Bilety za 1 zł od Ryanaira w aplikacji mobilnej

Błąd? Celowe działanie? Bilety za 1 zł od Ryanaira w aplikacji mobilnej

Autor: Wędrowne Motyle | czwartek, 10.10.13 | 1 komentarzy

Błąd? Wielbłąd? Czy celowe działanie? – zastanawiają się miłośnicy taniego latania od wczorajszego wieczora, gdy okazało się, że płatności mobilne w końcu zaczęły działać w aplikacji mobilnej Ryanair (która nota bene od 9 dni jest darmowa).

Co więcej, jak piszą mlecznepodróże przy użyciu karty Visa transakcje biletowe przechodzą bez problemu bez dodatkowych opłat transakcyjnych, co daje szansę na „gołe” ceny biletów. Np 1 zł, 2 zł, 4 zł itd…  jednak – jak to często bywa – serwery obsługujące ruch mobilny Ryanaira padły i nie wszystkim udało się kupić śmiesznie tanie bilety. Informacja z dyskusją na ten temat pojawiła się również na fly4free.


apkamobilnaźródło screenu: mlecznepodroze.pl

UWAGA! Ceny się różnią nie zawsze „in plus”. Czasami w aplikacji można znaleźć… kwoty wyższe niż na stronie www. to tak dla rzetelności. Sporo cen i kierunków znajdziecie tez u Pawła na latamyzwroclawia.pl

Jak myślicie? To błąd czy celowe działanie? My nie damy sobie ręki uciąć a nawet palca, ale nie zdziwilibyśmy się, jesli okazałoby się to celowym działaniem? Powód: Ryanair za darmo przyciąga dziesiątki jeśli nie tysiące ludzi do ściągnięcia swojej aplikacji. Sprzedaje sporo biletów za kilka zł – trudno, ale potem wprowadza do aplikacji reklamodawców za grube miliony. I gra gitara.

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej – można ją pobrać stąd

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 1

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Marcin napisał(a):

    Myślę, że to celowe działanie. Mają przecież za zadanie ocieplić swój wizerunek…:) Aplikacja działa od ponad tygodnia od kiedy jest bezpłatna i raczy nas super cenami. To za długo, żeby ktoś u nich nie zorientował się o co chodzi. Tańsze bilety były już w zeszłym tygodniu, np. BCN – Lanzarote na 28.11 i 03.12 były po 5,24 eur.

O blogu w mediach