Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Szalona Środa z Ryanair: Druga baza w Polsce i cztery nowe trasy. Zobaczcie gdzie

Szalona Środa z Ryanair: Druga baza w Polsce i cztery nowe trasy. Zobaczcie gdzie

Dzisiaj (12 grudnia 2012) odbyła się konferencja prasowa Ryanair, na której ogłoszono dwie (a właściwie trzy) dobre informacje.

Pierwsza, to taka, że Polska zyska kolejną bazę irlandzkiego przewoźnika i będzie to Kraków (pierwszą bazą Ryanair był Wrocław), a także uruchomione zostaną cztery nowe kierunki z Krakowa właśnie.

Począwszy od sezonu letniego 2013 roku z Balic będziemy mogli latać do Dortmundu, Goteborga, Manchesteru i Kos. Planowane jest również zwiększenie częstotliwości niektórych lotów (Rzym Ciampino, East Midlans, Oslo Rygge), a Birmingham i Cork, które miały być kierunkami zimowymi, zostaną również w letnim rozkładzie.

Ponadto  przewoźnik zapowiedział promocyjną sprzedaż biletów za 3 zł (w jedną stronę). Promocja obejmie połączenia styczniowe i lutowe, wystartuje dziś czyli 12 grudnia i będzie trwała do czwartku 13 grudnia (do północy). Bilety promocyjne wolne będą od opłaty transakcyjnej.

Jakie będą kolejne wieści związane z planami rozwojowymi przewoźnika w Polsce dowiemy się wkrótce. Przedstawicieli irlandzkiej linii lotniczej czekają jeszcze dwie konferencje w Warszawie i Wrocławiu. 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI