Blog Lotnictwo nowe loty w polsce LOT uruchamia nowe połączenie z Pekinem. Bilety od 1800 zł. To dużo czy mało?

LOT uruchamia nowe połączenie z Pekinem. Bilety od 1800 zł. To dużo czy mało?

pekin swiatynia
cc/ flickr / marek.krzystkiewicz

Jak wiadomo od 29 maja Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają nowe połączenie lotnicze ze stolicą Chin – Pekinem. Wprowadzając lot do Pekinu, Polski przewoźnik zrezygnował z trasy do Hanoi, która okazała się mało dochodowa. Było to zaskoczeniem, tym bardziej, że w Warszawie mieszka całkiem spora, 40-tysięczna mniejszość wietnamska.

Rejsy do Chin odbywać się będą trzy razy w tygodniu – we wtorki, w czwartki oraz w niedziele. Czas podróży będzie trwał około 9 godzin (wylot z Warszawy o 16.10 – lądowanie w Pekinie o 6.35 lokalnego czasu dnia następnego).
Wyloty z Pekinu będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 8.45 czasu lokalnego, by dotrzeć do Warszawy o 12.40

Najniższa cena biletu zawierającego podatki, opłaty oraz wszelkie dopłaty lotniskowe w dwie strony z Warszawy do Pekinu ma wynosić około 1800-1900 złotych.

LOT ostatnie połączenie do Pekinu zawiesił w czerwcu 2008 roku. wtedy jednak nie zadecydowały względy ekonomiczne, lecz problemy z dostarczenie nowych samolotów na linię przez producenta.

Czy Waszym zdaniem połączenie Warszawa-Pekin za taką cenę będzie sukcesem? Kiedy najlepiej wybrać się do Pekinu i na jak długo?

Enhanced by Zemanta
Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI