PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Włoska wiosna w dobrych cenach. Rzym od 48 zł, Apulia od 230 zł na długie weekendy

Włoska wiosna w dobrych cenach. Rzym od 48 zł, Apulia od 230 zł na długie weekendy

 

piazza navona rzym

W marcu jak w garncu, ale nie we Włoszech. Tam już szaleją rośliny, ćwierkają ptaki, można się poopalać. Choć w Polsce jeszcze kalendarzowa zima – tam wiosna w pełni.

Trochę dobrych cen w systemie rezerwacyjnym Ryanair i Wizzair powoduje, że można znaleźć bilety poniżej 100 zł w dwie strony na kierunki południowe. Na celownik bierzemy Rzym. Najtaniej na przedłużony weekend w marcu wychodzi z Katowic ale pojawia się również opcja długiego weekendu z Warszawy, choć droższa.

Dla spragnionych słońca udało nam się znaleźć tanie loty z Warszawy do Brindisi na końcu włoskiego „obcasa”. To Apulia, kraina tradycyjnych wiosek Trulli, słońca i dobrych temperatur w marcu. Bo wtedy lecimy za 230 zł w dwie strony z szybką przesiadką.

>> POLECAMY: Wszystko o Rzymie – zobacz nasze posty

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI