PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Promocja w AirBaltic. A to oznacza… Uzbekistan za 1200 zł, Azerbejdżan za 975 zł oraz Gruzję za 730 zł

Promocja w AirBaltic. A to oznacza… Uzbekistan za 1200 zł, Azerbejdżan za 975 zł oraz Gruzję za 730 zł

taskientOstatnie dwa ni promocji w AirBaltic o nazwie „SuperStyczeń”. Ceny biletów na niektórych liniach są tańsze o 10-20%. Generalnie były już lepsze promocje łotewskich linii (np 2 mies. temu) ale na bezrybiu i rak ryba.

Ze względu na to, że najbardziej opłaca się to przy lotach z Rygi, promocja skierowana dla tych, którzy chcieliby tanio dojechać o Rygi liniami autobusowymi Simple Express lub będą przebywać w tym rejonie. Pod lupę wzięliśmy ceny late, ale głównie na przełomie sierpnia i września.

Najciekawsza wydaje się możliwość dolotu (z małym bagażem) do stolicy Uzbekistanu – Taszkientu za 1200 zł w dwie strony. Dobre ceny AirBaltic oferuje również na loty do Azerbejdżanu (Baku) za 975 zł oraz do Gruzji – to 730 zł w dwie strony.

Powiecie, że to tylko troszkę drożej jest z Lufthansą z Warszawy w ostatniej promocji. To prawda, ale promocja Lufthansy jest chyba już przetrzebiona, a tutaj – mnóstwo terminów. Na lipiec, na sierpień – i co najważniejsze – na najładniejszy miesiąc w Gruzji – wrzesień!

Możliwość dojazdu tanimi liniami z Warszawy do Rygi za około 100/150 zł w dwie strony

Poniżej przykładowe rezerwacje na około 2 tygodnie – koniec sierpnia + wrzesień – zobacz stronę promocji

airbaltic

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI