PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Promocja zimowa Simple Express. Bilety tańsze nawet o 70%

Promocja zimowa Simple Express. Bilety tańsze nawet o 70%

Właśnie ruszyła „Zimowa wyprzedaż” Simple Express – bilety na podróż w styczniu i w lutym tańsze nawet o 70%. Bilety kupować można od dzisiaj (4 grudnia 2012) do 9 grudnia 2012. 

autobus simple express

Bilety w promocyjnych cenach kupować można na podróż w okresie od 14 stycznia 2013 do 6 marca 2013 roku. Promocyjne ceny dostępne są na wszystkie bilety, na prawie każdej trasie (romocja  nie obejmuje połączenia na trasie Petersburg – Tallinn i Petersburg – Ryga wdniach:
22.02 – 23.02.2013 Tallinn – Petersburg, Ryga – Petersburg 24.02.2013 Tallinn – Petersburg, Ryga – Petersburg, promocja nie dotyczy miejsc w strefie lounge w autokarach Lux Express Lounge ani autokarów Lux Express Special na połączeniach Tallinn – Petersburg  i Tallinn – Wilno). Przy rezerwacji należy wpisać kod promocyjny winter.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Simple Express

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI