PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Okazje tygodnia #24 – Chorwackie wakacje, Bergen za 43 zł lub Dubaj

Okazje tygodnia #24 – Chorwackie wakacje, Bergen za 43 zł lub Dubaj

promocje24Witajcie wędrowne motyle. Brrrrr to był chłodny tydzień. Pierwszy raz odwiedziliśmy lotnisko Skavsta w Szwecji. Dzień później wracaliśmy z Balic przy mrozie -14. W superpromocja tech zastój, lód i zima. Aczkolwiek rzutem oka na ostatnie dni na blogach coś udało nam się wyłowić…

Dzięki Mlecznepodroze.pl możemy naprawdę tanio zaplanować sobie lot linią Ryanair – a to za sprawą listy najtańszych tras i terminów obsługiwanych przez tego przewoźnika. Znajdziemy tam również ciekawe propozycje lotów na wakacje do Chorwacji z Eurolotem, a dla tych co chcą polecieć nieco dalej – Gambia od 1000 zł. Poza tym na serwisie jak zawsze możemy poczytać o nowościach jakie pojawiają się w branży lotniczej, jak chociażby o nowych połączeniach lotniczych Wizzair i Ryanair.

Na latamyzwroclawia.pl miłośnicy Paryża znajdą listę najtańszych lotów do stolicy Francji, a na wroclot.pl Wilno z przesiadką w Oslo za 72 zł w dwie strony.

Flymazovia znalazł okazyjny lot do Bristolu za 118 zł w dwie strony i do Dubaju za 1423 zł  z Qatar Airways.

Silesiaair proponuje tanie loty do Bergen za 43 zł w dwie strony, na nowej trasie obsługiwanej przez węgierskiego przewoźnika.

Na serwisie fly4free.pl znajdziemy propozycję majówki na Sri Lance (z Mediolanu za 1750 zł) i w USA za nieco ponad 1700 zł, a także lotu do Londynu wraz z zakwaterowaniem około 140 zł od osoby.

My też trochę znaleźliśmy: po pierwsze tydzień urlopu na Sardynii – lot plus zakwaterowanie za 705 zł, a także tydzień na Sycylii za 875 zł – wybór spośród trzech hoteli oraz przeloty w dwie strony. Mamy też dla Was propozycje tanich lotów na weekendy marcowe – od 30 do 84 zł w dwie strony. A na sam koniec nasze ulubione miasto, czyli Stambuł na majówkę – lot plus zakwaterowanie od 687 zł.

O czymś zapomnieliśmy? (A mogliśmy, bo to był tydzień rozjazdów) dajcie znać!

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI