PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Dżungla! Borneo za ok 2300zł czy Birma za 1941zł?

Dżungla! Borneo za ok 2300zł czy Birma za 1941zł?

Wczoraj pisaliśmy, że nudziliśmy się i ułożyliśmy giga-składak po Azji Pd-Wsch za ponad 3000 zł. Dziś ciekawy lot do krainy Orangutanów (niestety coraz bardziej przez człowieka prześladowanych) z Budapesztu, wykorzystując promocję Egipt Air.

W świetle promocji lotów do Azji w Emirates i Qatar ta cena może nie zachwycać. Ale gdy się nie ma co się lubi to się…

borneo

Na Borneo lecimy w drugiej połowie kwietnia z Budapesztu. Powrót również na Węgry. Lot na największą wyspę w Azji dzielimy na dwie części z szansą na kilkudniowe zwiedzanie Półwyspu Malajskiego i okolic Kuala Lumpur. Powrót już wygodny z przesiadką w stolicy Malezji i lotem dalej do Budapesztu.

kota kinabalu

 

Natomiast wykorzystując promocję Turkish Airlines (najlepszej europejskiej linii lotniczej) przytoczoną przez Lotera – można zauważyć, że otwiera się niesamowita szansa lotu za mniej niż 2000 zł do Birmy. Również z kilkudniowym zwiedzaniem po drodze Malezji. Lot odbywa się w maju. Wylot jednak z Rygi, do której tanio dojedziemy z Polski autobusami np. SimplyExpress

birma

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI