PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Lotnicze okazje tygodnia #13: Cejlon za 1147, Biszkek za mniej niż 1000 zł. A może Lizbona za 3 stówki?

Lotnicze okazje tygodnia #13: Cejlon za 1147, Biszkek za mniej niż 1000 zł. A może Lizbona za 3 stówki?


Witajcie tuż przed ostatnim w tym roku długim weekendem. Wciąż wiele osób liczy na darmowe bilety w Alitalia, jednak my wolimy skupić się na bieżących promocjach lotniczych. Przeszukajcie systemy rezerwacyjne linii lotniczych, a na pewno znajdziecie coś dla siebie w odpowiedniej cenie na okres od 1 do 4 listopada, czyli przedłużony weekend
.

My wykorzystamy ten czas na wypad do Rzymu i Toskanii, by sprawdzić dla Was jesienne klimaty Włoch.

OKAZJE LOTNICZE #12            OKAZJE LOTNICZE #11

Zaczynamy od ciekawej propozycji opublikowanej na fly4free, czyli listopadowego wypadu na Filipiny – właśnie z Rzymu za bardzo dobrą cenę 1695zł, a dodatkowo od kilku dni trwa słynna promocja Air Asia, czyli loty za 12 zł w Azji na przyszłoroczne wakacje. Interesujące są również oferty Saudi Airlines o których możemy przeczytać na portalu, czyli Sri Lanka i Indie z Paryża za około 1147 zł.

Loter.pl proponuje natomiast nieco inny kierunek, choć również bardzo orientalny. Chodzi o Kirgistan – wspaniałą krainę położoną pomiędzy górami środkowej Azji. Konkretnie, przez całe lato 2013 , mamy możliwość przelotów do Biszkeku z Budapesztu, za mniej niż 1000 zł w obie strony

Ekipa bloga silesiar znalazła przedłużony weekend w Luksemburgu za 70zł oraz przypomina, że linie Wizz Air zmieniają wygląd kart pokładowych. Możemy przeczytać również informacje na temat rezygnacji skandynawskiej linii SAS z wylotów z Katowic.

Na blogu Mlecznepodróże możemy przeczytać o bardzo tanich lotach (od 10 zł) do Cork z Modlina, Wrocławia i Gdańska, a także o tym, że wciąż jest mnóstwo terminów w listopadzie i grudniu na tanie loty do Budapesztu.

>>ZOBACZ: Największe atrakcje i najciekawsze zabytki Budapesztu

Z kolei na blogu tanie – loty znajdziemy wpisy dotyczące możliwości tanich  przelotów do Paryża i Mediolanu z Gdańska (ceny od 26 zł), a także do Rzymu w listopadzie i grudniu z Pyrzowic (ceny również od 26 zł)

>>POLECAMY: Darmowe atrakcje Paryża. Co warto zobaczyć bez kasy?
>>ZOBACZ: Co warto zobaczyć i zwiedzić w Mediolanie w 48 godzin

Latamyzgdanska proponuje nam raczej ciepłe klimaty (w porównaniu do naszej obecnej aury:)) , czyli Lizbonę za 331 zł w dwie strony urozmaiconą o wypad na Maderę za kolejne 187 złJeśli wolicie pozostać jednak w zimowych klimatach, to na blogu proponowany jest styczniowy wypad do Wilna za 34 zł liniami Wizz Air.

>>POLECAMY: Darmowe atrakcje Lizbony. Co koniecznie musisz zobaczyć bez pieniędzy

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI