Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Dobre wieści od Wizzair. Od wiosny ruszą trzy nowe połączenia. I to naprawdę fajne!

Dobre wieści od Wizzair. Od wiosny ruszą trzy nowe połączenia. I to naprawdę fajne!

Znów dobre wiadomości o Wizzair. Niedawno było głośno o nowym połączeniu do Gruzji z Warszawy i z Katowic, teraz natomiast przyszedł czas na Gdańsk oraz ponownie Katowice.

neapol larnaka2

Od 15 maja rusza nowe połączenie węgierskiego przewoźnika z Gdańska do Kristiansand w Norwegii (loty dwa razy w tygodniu – w środy oraz niedziele). Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu na wiosnę startują również trasy z Katowic do Larnaki (lot raz w tygodniu w czwartki) i Neapolu (loty dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty). Przewoźnik podobno myśli też o uruchomieniu połączeń z Polski do Egiptu i Izraela – oby!!! Bardzo na to czekamy.

Nie może być jednak aż tak dobrze – mamy również złą wiadomość. Zamknięte zostaną trzy trasy do Cork: z Gdańska , Poznania oraz Katowic. W przypadku dwóch pierwszych kierunków – w kwietniu a ostatni – w maju. Poza tym zlikwidowane zostanie także  połączenie z Poznania do Dortmundu.

 >> ZOBACZ TEŻ: Przepis na wakacje – Południe Włoch oraz Sycylia

Przykładowe loty w dobrych cenach: Katowice – Neapol, wylot sobota 1 czerwca 1:30, powrót wtorek 4 czerwca 20:15. Cena w dwie strony 88 zł (również 25-28 maja)

Bez tytułu

nowe

Katowice – Larnaka, wylot 30 maja 17:20, powrót 6 czerwca 22:20. Cena w dwie strony 218 zł

larnaka

Gdańsk – Kristiansand, wylot wylot niedziela 26 maja 6:10, powrót środa 29 maja 8:10. Cena w dwie strony 128 zł

kristiansand

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI