PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Kupon zniżkowy na Grouponie. Bilety lotnicze tańsze o 71 zł (Tripsta.pl)

Kupon zniżkowy na Grouponie. Bilety lotnicze tańsze o 71 zł (Tripsta.pl)


Na Grouponie możemy znaleźć kupon rabatowy o wartości 100 zł na rezerwację biletów lotniczych na Tripsta.pl. Groupon zniżkowy kosztuje 29 zł i dotyczy wszystkich biletów lotniczych (za wyjątkiem tanich linii) w systemie rezerwacyjnym Tripsta.pl. Możemy więc kupić bilety o 71 zł taniej niż zwykle!

groupon

Groupon ważny jest do 31 grudnia 2013. Groupon można wykorzystać wyłącznie na loty przewoźników IATA (International Air Transport Association), oferta nie obejmuje połączeń, których operatorem są tanie linie lotnicze. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do 7 czerwca 2013, w przeciwnym razie groupon przepada. Zniżka nie obejmuje opłat dodatkowych (opłaty transakcyjne karty kredytowej, opłaty za bagaż pobierane przez przewoźnika, opłaty lotniskowe i inne. Oferta ważna jest jeszcze przez 7 dni.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Groupon.pl 

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI