Zakupy grupowe - podróże i turystyka Ciekawa oferta Groupona. Ośmiodniowy rejs luksusowym statkiem po Morzu Śródziemnym za 949 zł

Ciekawa oferta Groupona. Ośmiodniowy rejs luksusowym statkiem po Morzu Śródziemnym za 949 zł

Na Grouponie pojawiła się ciekawa oferta rejsu po Morzu Śródziemnym. Do wyboru są dwie opcje (949 zł zamiast 2579 zł za rejs z zakwaterowaniem w kabinie wewnętrznej oraz 1399 zł zamiast 3359 zł za rejs z zakwaterowaniem w kabinie z oknem) na czterogwiazdkowym statku Sovereign. Oferta obejmuje 8-dniowy rejs po Morzu Śródziemnym: zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii, wyżywienie all inclusive, serwis bagażowy i kabinowy, korzystanie z basenu i urządzeń sportowo-rekreacyjnych, udział animacjach na statku. Groupon ważny jest od 13.04.2013 do 20.04.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto”. Szczegóły oferty znajdują się na Grouponie.

Wspomniany statek Sovergin to luksusowo urządzone kajuty, baseny, jacuzzi, bary, restauracje, ścianka wspinaczkowa, bieżnia, salon spa oraz wszystko, czego można potrzebować do przyjemnego i błogiego wypoczynku w luksusie.

PLAN REJSU:

Dzień 1. 
Barcelona, Hiszpania (zaokrętowanie) 18
Dzień 2. 
Dzień na morzu
Dzień 3. 
La Goulette, Tunezja, cumowanie w porcie 7-13
Dzień 4. 
Civitavecchia (Rzym), Włochy, cumowanie w porcie 9-19
Dzień 5. 
Livorno (Florencja/Piza), Włochy, cumowanie w porcie 8-20
Dzień 6. 
Genua, Włochy, cumowanie w porcie 8-19
Dzień 7. 
Villefranche, Monako/Francja, cumowanie w porcie 7-15
8 Barcelona / Hiszpania, wyokrętowanie 9

UWAGA! Cena nie obejmuje: przelotu samolotem do Barcelony, ewentualnych noclegów w hotelu przed rejsem, transferu taksówką z lotniska do portu – ok. 50 EUR/taxi, wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet), napiwków obowiązkowych dla obsługi statku (ok. 72 euro/os./rejs). Dopłaty obowiązkowe to: opłaty portowe i ubezpieczenie 195 EUR/os. Konieczna rezerwacja telefoniczna +48 792 761 291 lub mailowa w ciągu 2 dni roboczych od dnia otrzymania grouponu. 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI