PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Tajwan z Pragi – lot do Tajpej za 1471 zł (China Southern Airlines)

Tajwan z Pragi – lot do Tajpej za 1471 zł (China Southern Airlines)


Praga (i jej mieszkańcy oraz mieszkańcy południowo – zachodniej Polski ) to się mają dobrze! Ciągle jakieś fajne cenowe okazje na dalekie loty właśnie z czeskiej stolicy. Wczoraj pisaliśmy o lotach w dobrych cenach do Bostonu i Nowego Jorku, a dzisiaj mamy Tajwan.

Lot Praga – Tajpej – Londyn możemy upolować w cenie 1471 zł! Wylot 8 maja o 7:00 (dwie przesiadki), powrót 18 maja 14:30 (jedna przesiadka). Bilety możemy rezerwować na prostej w obsłudze wyszukiwarce Expedia.de (wybieramy opcję FlugMehrere Flughafen)

Tajpej

>> ZOBACZ TEŻ: Najlepsze noclegi w Tajpej. TERAZ TANIEJ nawet o 80 procent

POGODA W TAJPEJ W MAJU: Średnia najwyższych temperatur wynosi około 28 stopni, a najniższych 21 stopni. Niestety możemy spodziewać się opadów deszczu, które tak naprawdę pojawiają się w Tajpej przez cały rok

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI