PROMOCJE Wybierz się na „Chińskie Hawaje” – Haikou na wyspie Hajnan z Pragi za jedyne 1427 zł.

Wybierz się na „Chińskie Hawaje” – Haikou na wyspie Hajnan z Pragi za jedyne 1427 zł.


Były prawdziwe Chiny to teraz czas na bardziej zaludniony i zurbanizowany region. Bardzo fajna promocja dla mieszkańców Górnego Śląska (oraz również mieszkańców innych wojewódźtw) aby wybrać się tak jak jest napisane w tytule na „Chińskie Hawaje” czyli wyspę Hajnan. Więc jeśli macie jeszcze wolne osiem dni urlopu to warto zastanowić się nad rezerwacją biletów.

W podróż na wyspę Hajnan zbiorą nas dwaj przewoźnicy: Alitalia, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55 x 25 x 35 cm oraz bagaż rejestrowany o masie nie przekraczającej 23 kg, drugim przewoźnikiem jest Hainan Airlines, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny nie przekraczający 115 cm oraz bagaż rejestrowany o masie 23 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów do Haikou

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Haikou

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI