PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w KLM Nowe połączenia na Karaiby: m.in: Tortola, Antigua, St. Kitts, Nevis i Dominica

Nowe połączenia na Karaiby: m.in: Tortola, Antigua, St. Kitts, Nevis i Dominica

Bardzo ciekawa informacja dla tych, którzy marzą o Karaibach. Ale niekoniecznie tych oczywistych takich jak Martynika, Aruba czy Kuba. Pasażerowie KLM/Airfrance mogą korzystać z lotów na kolejnych trasach w rejonie Karaibów. Po przylocie z Europy do St. Maarten (lotami Air France lub KLM), gdzie znajduje się baza i port przesiadkowy linii Winair, podróżni będą mogli przesiąść się na jedno z połączeń nowego partnera KLM – linii Winair – i dotrzeć na wybrane Wyspy Nawietrzne.

Pasażerowie KLM mogą zakupić loty na nowych trasach przez klm.pl i podróżują tam na jednym bilecie, są to wyspy: Saba, St. Eustatius, St. Barts, Tortola, St. Kitts, Nevis, Antigua i Dominica. Do St. Maarten można dostać się liniami KLM (przez Amsterdam) 3 razy w tygodniu. Z Warszawy, Krakowa, Gdańska. Połączenia do St. Maarten oferuje też Air France przez Paryż.

Taki „karaibski” wypad można też ułożyć w formie multicity. To znaczy przylecieć np. na Dominikę a wrócić z Guadepuly. Albo na odwrót.

Tutaj zobaczycie dokąd latają linie lotnicze Winair a tutaj zobaczycie przykładowe daty i połączenia z Polski na dowolną z tych wysp. Ceny póki co nie są wybitne, bo zdrowo przekraczają 3000zł. Ale kto wie, może jakaś super promocja jak to KLM lubi dawać na Martynikę?

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI