Blog Branża turystyczna ciekawe strony www Fajne: Mapa Skarbów od Google Maps. Znajdziesz skarb Kapitana Kidda?

Fajne: Mapa Skarbów od Google Maps. Znajdziesz skarb Kapitana Kidda?

googlemaps mapapiratow

Google Maps „zrobiło nam dzień”. Świetny pomysł na Prima Aprillis – choć wcale nie ma tu nic z żartów – i zrobiło to o kilka godzin wcześniej.

Raczej okazja, byś pierwszego dnia kwietnia poczuł/poczuła się się jak mały odkrywca i szukał skarbu w dowolnym miejscu w Europie lub na świecie. Zamiast ludzika masz teraz lunetę, Street View to teraz Jack Sparrow view w kolorach sepii 🙂 Ale ciekawostek jest więcej, jeszcze nie wszystkie sprawdziliśmy.

Google zachęca: „Będziemy z Wami szukać skarbu Kapitana Kidda” i prosi o odszyfrowanie tajemniczych symboli, które mają pomóc dotarcie do skarbu. (Są one gw okolicach San Francisco). Na bieżąco można się wymieniać wskazówkami na profilu google maps w g+. Część symboli ma być odszyfrowana w dziwny sposób (nad kuchenką gazową, pod słońce ze smarfonem – Google, nie przesadzaj)

mapaskarbu google maps

Aaaaaa, i bardzo ważna informacja: Youtube będzie 1 kwietnia zamknięte. Oglądniemy jedynie skrzętnie wybierane JEDNO wideo, ale to już zupełnie inny „żart”

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI