Blog Lotnictwo nowe loty w europie Stało się! Wizzair otwiera połączenie z Budapesztu do Stambułu

Stało się! Wizzair otwiera połączenie z Budapesztu do Stambułu

No w końcu! To dla nas świetna wiadomość -już wiele razy pisaliśmy Wam przecież, że Stambuł jest naszym (a przynajmniej moim – Ania) ulubionym miastem!

Rycina-Melling

Jeśli zdecydujecie się polecieć do Stambułu to warto poczytać:

[sprawdz] » Darmowe atrakcje turystyczne Stambułu » dwa dni w Stambule – co warto zobaczyć » Zamiast przewodnika książka Orhana Pamuka [/sprawdz]

stambuł złoty róg

Od sierpnia ruszają loty taniego węgierskiego przewoźnika Wizzair do miasta Orhana Pamuka. Już można rezerwować bilety na stronie Wizzair. Ceny dobre, bo od 45 zł w jedną stronę (takie ceny znajdziemy w listopadzie) w przypadku uczestnictwa w Wizz Discount Club.

[sprawdz] » Tanie noclegi w Stambule [/sprawdz]

Począwszy od 2 sierpnia 2013 r. loty będą odbywać się 4 razy w tygodniu. W przyszłym roku natomiast przewoźnik planuje zwiększenie ich częstotliwości (samoloty będą latać do Stambułu codziennie).

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI