PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Stambuł i Kirgistan z Polski we wrześniu za 1345 zł

Stambuł i Kirgistan z Polski we wrześniu za 1345 zł

Macie ochotę na świetną wyprawę w dobrej cenie, podczas której zwiedzicie Stambuł oraz objeździcie prawie cały Kirgistan? Proszę bardzo – trzeba tylko wymyślić, jak spakować się na taki wylot do plecaka podręcznego.

kirgistan i turcja

Kirgistan to ta republika środkowej Azji, gdzie nie potrzebujemy wiz. Pierwszy plus naszego znaleziska. Po drugie to piękny, dziki kraj, idealny właśnie jesienią, gdy góry, znacznie przewyższające 5 czy 6 tys. metrów są kolorowe a jeszcze nie pada śnieg.

Gdy pytacie czy lot za 1600 zł do Kirgistanu to okazja? Odpowiemy: nie. Za 1500? Wciąż nie. Za 1400? No, już tak.

Za te loty zapłacimy natomiast 1345 zł. I weźmy pod uwagę, że po drodze, zwiedzamy, co – uważamy – jest zaletą tego pomysłu.

Wszystko o Stambule: Nasze relacje, poradniki, zdjęcia

Cena przy plecaku podręcznym i członkostwie w WDC. Bez członkostwa około 120 zł drożej. (do tego koszt autobusu z Burgas do Stambułu pomiędzy 60 a 80 zł). Lecimy taką kombinacją: Katowice – Burgas – Stambuł – Biszkek – Stambuł – Budapeszt. Powrót do Katowic (albo Warszawy) wykonujemy np. Polskimbusem przez Bratysławę, lotem Wizzair do Warszawy lub liniami Orangeways do Krakowa.

kirgistanprzezstambul2

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI