PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Karta Kredytowa Wizz Air Raiffeisen Polbank wchodzi do gry!

Karta Kredytowa Wizz Air Raiffeisen Polbank wchodzi do gry!

wizzairkartakredytowaJak pewnie wiecie, bo pisali już o tym już wszyscy, wiosną zakończył się okres współpracy Citibanku i linii lotniczej Wizzair. Czemu? Wciąż jest to owiane tajemniczą. Co w zamian? że w przyrodzie nic nie ginie – Startuje współpraca z Raiffeisen Polbankiem. I nowa karta. Czy lepsza?

>> Karta Kredytowa Wizz Air Raiffeisen Polbank

Generalnie naszym zdaniem – tak, ciut lepsza. Choćby na prosty fakt, że oferuje to, do czego przyzwyczaiło nas partnerstwo City i Wizzair oraz… dodatkowe rzeczy. Trochę pomysłowe a trochę… takie bajeranckie (ciułanie punkcików). Na pewno jest to super okazja dla a) tych, co latają częściej, niż raz w roku oraz b) tych, którzy lubią opłacać kartami sporo rzeczy w ciągu miesiąca (rachunki, jedzenie, paliwo…). Ale do rzeczy…

Najważniejsze i najsensowniejsze plusy karty:

1. Bezpłatne członkostwo w Wizz Discount Club nie na rok ale na cały czas korzystania z karty (roczna wartość członkostwa w klubie to 139 zł), dzięki czemu bilety Wizzair dla właściciela i każdej innej osoby, któej kupuje są o 45 zł tańsze! Z kolei bilety o standardowej cenie 79 zł kosztują – dla posiadaczy Wizz Discount Club – tylko 39 PLN

Ważna uwaga, którą zawsze powtarzamy wszystkim, którzy się nas dopytują: Tak, opłata za członkostwo zwraca się już po 2 lotach gdzieś. A nawet po 1 locie jak lecicie ekipą

2. Dostajemy 500 punktów o równowartości 50 zł za pierwsze zakupy dokonane kartą w ciągu 6 miesięcy od momentu wydania karty. Szkoda, że nie dają całkiem „na start”. No ale ok – przynajmniej wymuszają jakieś transakcje, które i tak Wam się przydadzą.

3. Jak już napisaliśmy wyżej, płacąc kartą kredytową za zakupy zbieracie punkty w programie Wizz Discount Club:

 • 1 punkt za każde wydane 5 zł
 • 2 punkty za każde wydane 5 zł na stronie wizzair.com

Każde zdobyte 10 punktów to 1 zł do wydania na bilety Wizzair. Czyli powiedzmy jak wydacie 2000 zł na jakieś większe zakupy (agd, rtv)  to macie 400 pkt, czyli 40 zł czyli jeden bilet np. do Londynu, Oslo czy jakiegoś Bergamo 😉

Albo inaczej… opłacając co miesiąc rachunki (telefon, net) w wysokości np. 120 zł, rocznie opłacacie 1440 zł i macie „prawie” na taki bilet.

Opłaty, zobowiązania:

1. Opłata miesięczna karty to 4,5 zł. Przez pierwszy rok jest jednak zniesiona a po roku wystarczy kartą dokonać przynajmniej 4 transakcji w miesiącu i również opłata jest wtedy zniesiona. Kartę oczywiście musimy spłacać terminowo.

2. No i najważniejsze:  Kartą wypada zrobić obrót przynajmniej 1000 zł miesięcznie (np. zakupy w markecie, opłaty, rachunki, bilety lotnicze, noclegi)  inaczej za kartę zapłacimy 79 zł za rok. Chyba, że wyrobicie kartę do końca 2014 roku. Ta opłata również jest zwolniona wtedy.

3. Obowiązkowe ubezpieczenie na życie (można zmienić swoje obecne na to Reiffessena), które jest doliczane do rachunku. Jest to 0,18% miesięczni,e więc niedużo.

Ciekawostka: Jeśli okaże się, że bank  nei zgodzi się na to, byście wyrobilikartę kredytową – macie szansę na wyrobienie zwykłej karty płątniczej/debetowej. Wtedy również otrzymacie darmowe członkowstwo w Wizz Discount Club.

>> Formularz zgłoszenia do karty kredytowej lub debetowej Wizzair

Oto obowiązujące, nowe zasady. Od września 2014

reiffeisen karta wizzair

Tutaj możecie sprawdzić czy dacie radę założyć taką kartę – KLIK

Szczegóły sprawdź w Regulaminie Programu Lojalnościowego WIZZ AIR oraz Regulaminie kart kredytowych w Raiffeisen Bank Polska SA. dostępnych na www.raiffeisenpolbank.com
tagi:
Ilość komentarzy: 8 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Ula says:

  Ta krata to totalny syf i pomyłka.
  Zrobili jakas zmiane systemów, dzieki czemu wpłaty na kartę są widoczne (jak sie zadzwoni i zgłosi ze sie zrobilo wplate) w tranzakcjach, ale nei widac ich w srodkach, dzieki czemu na moimm koncie jest totalny chaos!
  Nie dosc to, to jeszcze w ogole nie widac woli ze strony bank zeby to naprawic. Dzownienie od tygodnia, rpawie co dzien, nie pomaga, konsultanci maja wiedze 0 – totalny brak przeplywu informacji, nie amja pojecia co sie dzieje i kazdy gada co innego!
  Absurd!
  Malo tego – jak chcesz miec punkty na swoim koncie wizzair, to za kazdym razie jak zrobisz trnazakcje karta to musisz dzownic do tego ich skichanego call center i skaldac jakas dyspozycje o przelaniu punktow (co po policzeniu kosztow rozmowy jest totalnie nieoplacalne).

  Bardzo, BARDZO NIE POLECAM!

 • Klimaszewska says:

  Zamowienoe karty

 • Magda says:

  Czy obrót kartą na 1000zł miesięcznie musi być wykonywany co miesiąc/każdego miesiąca, czy jednorazowo? tak, aby zwolnić z opłat.

  • technik says:

   Obrót za minimum 1000zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, potem co najmniej 4 transakcje miesięcznie niezależnie od ich wysokości. Dodatkowo w przypadku niespłacenia zadłużenia przed końcem okresu rozliczeniowego, pobierana jest opłata za obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 0,18% salda zadłużenia na koniec okresu rozliczeniowego.

 • Lesław says:

  Witam!
  Zanim zacząłem ubiegać się o kartę Wizzair usłyszałem pewne informacje, które brzmiały jak kolejna teoria spiskowa. Nie traktowałem jednak tego poważnie i wystąpiłem telefonicznie do Raiffeisen Banku z odpowiednim wnioskiem. Od razu odmowiono mi karty kredytowej, nie podając przyczyn. Gdy zapytałem o kartę debetową założono mi konto, umówiono z kurierem i obiecano że za kilka dni kartę debetową Wizzair dostanę pocztą. Była to druga połowa wrzesnia… Zamiast obiecanych kilku dni minęły ponad 2 miesiące a karty nadal nie otrzymałem. Udałem się wówczas do oddziału Banku, złożyłem ponownie wniosek. Tym razem faktycznie po kilku dniach karta dotarła do mnie drogą pocztową. Aktywowalem ją zgodnie z instrukcją, nadalem kod PIN, przelałem na kartę 500 PLN . Cieszyłem się że teraz już mogę normalnie z niej korzystać. Ale nic z tego! Mimo że stan dostepnych środków wskazywał 500 PLN nie można było wykonać żadnej operacji. Zadzwoniłem na infolinię banku, pracownik sprawdził i oświadczył że karta jest z niezbyt zrozumiałej przyczyny zablokowana przez bank. Obiecał osobiscie zająć się sprawą i oddzwonić do mnie ale słowa nie dotrzymał… Zaznaczam: nie chodzi o kartę kredytową a debetową – po dwóch i pół miesiąca starań nadal nie mogę z niej korzystać.
  Pytam więc:
  -Czy inni też mieli albo mają podobne problemy?
  -Czy prawdziwe są pogłoski że Raiffeisen Bank celowo ma utrudniać korzystanie z kart Wizzair?

 • krakra says:

  Dzięki za rzeczowe wytłumaczenie co i jak. Wynika z tego, że ta karta jest lepsza od poprzedniej wersji. Natomiast szkoda, że ten kredyt. No nic, wydaje mi się, że większość ludzi i tak od razu go ureguluje i ma z głowy. Poza tym można podobno dzwonić po roku i wynegocjować kolejne zwolnienie z opłat. Tak przynajmniej działało na 100 proc. w City

 • Daria says:

  kartę silver mozna już wyrabiać w Raiffeisen Polbank. Warunki są o wiele gorsze. Nie ma bezpłatnego, automatycznego uczestnictwa w klubie. Punkty bank sam przelewa dwa razy w roku, sierpień i styczeń, wiec nie można decydować samemu o przelanie na konto wizz.

  • Gosia says:

   Witam, o jaki kredyt chodzi
   : KRAKRA:
   Natomiast szkoda, że ten kredyt. No nic, wydaje mi się, że większość ludzi i tak od razu go ureguluje i ma z głowy??? Czy wiecie może, czy w każdej chwili można zrezygnować z tej karty ?

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI