PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Super! Sri Lanka z Polski za 1772. Indie (Bombaj) za 1698 zł

Super! Sri Lanka z Polski za 1772. Indie (Bombaj) za 1698 zł

sri lanka wzgórza

Świetna oferta na loty do Colombo, stolicy Sri Lanki. Za połączenie Dublin – Cejlon – Wiedeń lub Dublin – Cejlon – Frankfurt jesienią 2013 i zimą 2014 zapłacimy od 1573 zł liniami Etihad! W podobnej promocji plecimy do Bombaju, ale nawet jeszcze taniej! Z Polski ponizej 1700 zł.

Dostępność lotów i terminów jest duża. Warto zastanowić się nad tą ofertą, bo jest to Etihad. Ponadto loty do Dublina np. liniami Ryanar z Polski kosztują nawet 30-40 euro. Póki co 199 zł. Z Frankfurtu, gdzie wracamy – najlepiej wrócić tanimi liniami z lotniska Frankfurt Hahn.

Tanie loty do Indii – sprawdź daty u kup (powrót Frankfurt)

Tanie loty do Indii– sprawdż daty i kup (powrót Berlin)

Tanie loty na Sri Lankę – sprawdż daty i kup (powrót Frankfurt)

Tanie loty na Sri Lankę – sprawdż daty i kup (powrót Wiedeń)

Przykładowa rezerwacja lotu do Bombaju z wylotami z Polski (Kraków, Wrocław) i niestety jednej nocce w Dublinie:

dolotyzpolskisrilan

 

srilankaa

Przy okazji przypominamy o trwającej promocji linii Srilankan Airlines. W świetnej cenie polecimy na Sri Lankę z Rzymu w listopadzie. Jest tylko jeden szkopuł – powrót z Singapuru (są tanie połączenia pomiędzy Sri Lanką a Singapurem za około 200-300zł)

Bilety można kupić w kalendarzu lotów na stronie flipo.pl

rzymkolombobb

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI