PROMOCJE Promocja KLM do południowej Azji. Tanie loty na Sri Lankę do Kolombo już za 2009 zł.

Promocja KLM do południowej Azji. Tanie loty na Sri Lankę do Kolombo już za 2009 zł.


Wybierzcie się w podróż do południowej Azji na wyspę Sri Lankę. Ostatnio dużo o niej pisaliśmy więc jak już tam będziecie to możecie również ruszyć naszymi śladami po wyspie. Tanie loty do Kolombo z Warszawy za 2010 zł. To cena niższa o dobre kilkaset zł, niż standardowe ceny linii na tym kierunku. Co ważne – loty odbywają się bardzo często Dreamlinerami Boeninga.

Tutaj możecie przeczytać nasze wszystkie wpisy ze Sri Lanki —-> Relacje z podróży na Sri Lankę

Linią lotniczą, która zabierze nas w tą podróż jest holenderski przewoźnik KLM, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 25 x 35 cm i wadze 12 kg oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 23 kg. Najwięcej tanich terminów jesienią i zimą (my byliśmy w styczniu).

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Ważne info: Terminy na loty rozciągają się od października tego roku do marca roku przyszłego więc każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Drugą promocją na loty na Sri Lankę jest oferta linii ukraińskich UIA. Można nimi polecieć na Sri Lankę już za mniej niż 1800 zł. Z przesiadką w Kijowie. Jeśli macie ochotę na dłuższy pobyt – np 4 tygodnie to można upolować bilety jeszcze taniej. Nawet za mniej, niż 1600 zł. Spieszcie się!

Tutaj możecie sprawdzić ceny i daty – porównywarka Skyskanner

Zobaczcie plan naszej podróży po Sri Lance w 2 tygodnie |  Rezerwacja noclegów w booking.com

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI