PROMOCJE A może by tak to wszystko rzucić i polecieć na Sri Lankę ? Dlaczego nie. Tanie loty do Kolombo z Warszawy za 1648 zł.

A może by tak to wszystko rzucić i polecieć na Sri Lankę ? Dlaczego nie. Tanie loty do Kolombo z Warszawy za 1648 zł.


Rzucić to wszystko i polecieć na Sri Lankę, wcale nie najgłupszy pomysł w szczególności, że ceny biletów są naprawdę niskie. Warto tam polecieć chociażby dlatego, aby ujrzeć Sigiriye – magiczną Lwią Skałę, z której szczytu widok na panoramę Sri Lanki zapiera dech w piersiach.

Polecamy również nasze ostatnie wpisy: Pierwszy dzień po przylocie na Sri Lankę. Negombo i Dambula

Linią lotniczą z którą zabierzemy się w podróż będzie ukraiński przewoźnik Ukraine International Airlines, który na pokład swoich maszyn pozwala nam zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze 8 kg oraz bagaż rejestrowany o maksymalnej wadze 23 kg. Podczas podróży powrotnej czeka nas 7 godzinny stop w Kijowie, który możemy przeznaczyć np. na zwiedzanie miasta.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Kolombo

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI