PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Air France: Indie z Wiednia za świetne 1554 zł. Dużo terminów!

Air France: Indie z Wiednia za świetne 1554 zł. Dużo terminów!

indie flipo

Indie z Wiednia w dwudniowej promocji KLM za świetne 1554 zł. Do stolicy Austrii dojedziemy tanio liniami polskibus.com lub pociągiem przez Czechy lub Słowację.

To oczywiście nie rekord żaden, ale dobre linie, wygodne terminy, dużo terminów, no i realna bliskość lotniska pomiędzy Wiedniem a Bratysławą

Chodzi o loty do Delhi pomiędzy grudniem a czerwcem (bez kwietnia i maja). W tej samej promocji jeszcze taniej o 300 zł polecimy z KLM (ta sama grupa) z Bazylei. Jednak niekorzystne godziny odlotów i przylotów w stosunku do połączeń Easyjet z Krakowa czy Berlina trochę działają na niekorzyść tej oferty.

Poniżej przykładowy skrin na dobry termin styczniowy. >> A tutaj kalendarz wszystkich terminów

indiezwiednia

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI