PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Rzadkość. Powrót lotów na Santorini z… Warszawy

Rzadkość. Powrót lotów na Santorini z… Warszawy

Grecja Santorini kaldera

So takie momenty, gdy się zastanawiamy – wrzucać Wam pomysł na wypad czy nie… Przecież cen nie jest jakaś hipertania, da sę taniej na upartego. Ale są też takie, że mimo faktu, że na lot trzeba wydać 660 zł w dwie strony – wygrywa unikatowość promocji i wygoda. Tak jest tym razem.

Chodzi o promocję (bardzo rzadką!) w Aegan Airlines na loty z krótką przesiadką w Atenach na rajską wyspę Santorni (chyba najpiękniejszą w tej części Morza Śródziemnego) i powrót z długą przesiadką, którą można wykorzystać na intensywne nocne/wieczorne zwiedzanie Aten.

Promocja powróciła z dostępnymi terminami. Cena – niecałe 660 zł w dwie strony. Terminy: Kwiecień, wrzesień, październik.

Santorini mapa

Na FLIPO.PL możecie sobie przejrzeć kalendarz dostępnych terminów

POCZYTAJCIE O THIRZE U NAS: Wulkaniczna perełka. Co zobaczyć na Santorini?

 

Poniżej przykładowa rezerwacja na fajny termin wtorek – sobota we wrześniu

santorini

Dla uczciwości dodamy, że taniej może wyjść Was lot na Thirę przez Mediolan, Londyn albo inne greckie porty lotnicze. Ale wcale niekoniecznie 😉

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI