PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe No i dożyliśmy takiej chwili: Bilety za złotówkę na polskiej kolei! A nawet tańsze…

No i dożyliśmy takiej chwili: Bilety za złotówkę na polskiej kolei! A nawet tańsze…

promocja superbilet interregio

Tym razem nie o lataniu i nie o tanich autobusach. W końcu piszemy coś o promocji na kolei. PKP Przewozy Regionalne wzorem polskibus.com (czy nawet pociągów Trenaitalia) wprowadza dynamiczny system sprzedaży biletów, w którym najtańsze kosztować będą… 1 zł.

Od dziś (tzn 15 grudnia 2013) do systemu zostało wprowadzone 51 tys. biletów w najniższych cenach (1100 na dzień). W systemie dynamicznym ceny biletów to 1, 9, 19 czy 29 zł. Również na te pociągi, które zazwyczaj kosztują ponad 50 zł. Bilety w ramach nowej promocji dostępne są wyłącznie przez internet, akceptowane przy okazaniu w konkretnym pociągu, na który bilet został zakupiony.

Jak kupić bilet jeszcze taniej niż za 1 zł?

Okazuje się, że pomimo promocji na taryfach działa najnormalniej na świecie ulga. Dzięki czemu posiadacze zniżek ustawowych (np. uczniowie i studenci) mogą podróżować jeszcze taniej – już od 49 groszy!

Gdzie można sobie pojechać za 1 zł w promocji?

A np. z Wrocławia do Krakowa, z Częstochowy do Zakopanego, z Warszawy do Szczecina, z Katowic do Kielc lub z Olsztyna do Wrocławia i wiele, wiele innych – również tych, obsługiwanych przez autobusy regioBUS.

Tutaj zobaczycie aktualna mapę wszystkich połączeń, ważnych od 15.12

[sprawdz] Szczegółowe zasady i regulamin promocji „Superbilet” [/sprawdz]

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Aldona says:

    ja wybrałam Słowenię na tegoroczny urlop (miesiąc temu) i jestem bardzo zadowolona. Polecam, jest pięknie i niedrogo:)

  • beata says:

    jak chce kupic bilet przez system pkp to wywala error. i na wielu trasach znalazlam regularna cene. albo pkp samo nie ogarnelo jeszcze promocji, albo cos robie bardzo zle. chociaz – opcja „kup bilet” gdyby dzialala, to moze byloby latwiej;)

  • humbak says:

    Nie ma czegoś takiego jak PKP Przewozy Regionalne (są Przewozy Regionalne) i Trenaitalia (jest Trenitalia).

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI